| Meineherz a întrebat:

Daca vreau sa urmez niste cursuri in domeniul : masaje terapeutice, anti-celulitice ...Se va castiga bine? Voi fi angajata? (Sunt din Timisoara). M-am gandit sa fac acest lucru dupa ce voi termina clasa a -12-a.

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Depinde unde te angajezi, depinde cat de bine vei face.te sfatui sa te angajezi cu salariu fix, nu cu procent ca poate nimeresti un loc unde lumea nu prea frecventeaza masajul si atunci muncesti pentru nimic.

1 răspuns:
| ionylory a răspuns:

Eu am urmat cursurile la o scoala in Timisoara, Metropolitan School si acum fac masaje aici: www.sukieco-spa.ro. E destul de ok, se castiga, dar trebuie sa te pricepi, sa folosesti tehnicile invatate si sa ai forta in maini, altfel dupa 4, 5 masaje nu mai chef de nimic.