| Cristian3see a întrebat:

Dau funda celor ce imi dau in comentarii siteuri cu preturi mici si reduceri mari la laptopuri, doresc sa imi achizitionez un laptop cu buget mediu de 2200 ron!

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Iti alegi un model anume si cauti pe price.ro sa vezi unde e pretul cel mai avantajos.
P.S. Esti sigur ca ai nevoie de laptop? Nu de alta, dar pe termen lung e o investitie foarte proasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Poți căuta pe Emag, siguri vei găsi ce îți trebuie. Ai un buget bun, poți cumpăra ceva destul de performant. O zi bună!

| costan a răspuns:

Uite aici cu aproximativ 1600 lei cumper un laptop foarte bun: http://oferte-azi.ro/laptop-samsung-ieftin/

| LinaCobarstean a răspuns:

Mai bine lasi pe altii sa te anunte cand sunt reduceri.

bagi adresa de email aici http://eepurl.com/DYMNH si te anunta cand sunt reduceri

| IIRavenclawII a răspuns:

Http://www.emag.ro/laptopuri/l laptopuri decente la un pret bun cu livrare la domiciliu in cateva zile, si avand in vedere ca o sa depasesti suma de 200 RON o sa ai transport gratuit