| Justme32 a întrebat:

De ce nu merge la bancomat interogare sold? Banca Transilvania. Cum pot să-mi verific online contul?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Probabil e eroare de la bancomat sau nut au hartie. Is mesaje inregistrate pana selectezi categoia buna, si e nevoie de CNP ca sa verifice daca esti client.

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Il verifici online doar daca ai internet sau mobile banking activat si pot fi activate doar in banca.

| Justme32 explică (pentru Wr3nch):

Presupune că n-am banking iar la telefon sunt mesaje înregistrate apăs pe buton apoi zice să introduc cnp

| Justme32 explică (pentru Wr3nch):

Dar cum introduc CNPul prin telefon?

| Wr3nch a răspuns (pentru Justme32):

Tastezi cifrele cand il cere. Il poti lua de la fata si bagi cifrele cum ai tasta un numar normal in aplicatia de telefon.

| Wr3nch a răspuns (pentru Justme32):

Probabil e eroare de la bancomat sau nut au hartie. Is mesaje inregistrate pana selectezi categoia buna, si e nevoie de CNP ca sa verifice daca esti client.

| nukeyly a răspuns:

1. Poate o eroare/bancomat figurant; poate e off line; blu screen happy, de obicei merge 99.99%, incerca alt bancomat, daca nu mergi la banca si activeaza-ti
2. "internet banking sau mobile banking activat manual de banca" cost 1 ron pe luna asta era ultimul tarif cand am intrebat mai demult