| anonim_4396 a întrebat:

De unde sa fac rost de 50000 lei? Lucrez de doi ani la acelasi loc de munca si de cateva luni am inceput sa strang bani nu am reusit decat 50000 lei si mai am nevoie de inca atat. Problema mea e ca nu am de unde sa fac rost de ei si am nevoie intr-o luna si lucrez sunt si la facultate si m-am inscris si pentru promotii. Nici nu as mai avea timp pentru alceva inca un job...

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Deci...ai nevoie de 100 000 de lei? Noi? Adica, un miliard! De lei vechi! Scuza-ma, dar... vrei sa-ti iei Ferrari?

| canarita a răspuns:

De la banca iei un credit pentru nevoi personale... daca nu-ti da suni la Provident dar iti da max 3000 Ron pe un an si rambursezi aproape dublu...eu zic sa mergi sa lucrezi in asigurari...se castiga bine

| marius0766545433 a răspuns:

Schimba-ti locul de munca...sau mai bine apuca-te de o afacere.
Afacerile pe internet inplica mai putini bani la inceput decat o afacere offline. Iar ca si inceput poti intra pe www.SuperBani.ws si vei afla detalii prin email.
" O VIATA FRUMOASA ESTE DUSMANUL UNEI VIETI EXTRAORDINARE"

| Rizer a răspuns:

Fa un imprumut in banca! Asta e singura solutie sunt prea multi bani!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Haidade! ia scrie tu aici -negru pe alb- ce te-a facut sa crezi ca "lumea" TPU e fraiera? Nu cred o iota din ce spui tu : nici ca ai strans in doar cateva luni echivalentul a cca 12000 (douasprezece mii!) de euro si nici faptul ca esti studenta; restul' -dupa cum suna o binecunoscuta reclama- e can-can!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@bogo : daca as comenta comenta rasp. tau as zice ca ori nu-ti dai seama cu cine ai de-a face, ori urmaresti alte scopuri.

| bogo a răspuns:

Eu te pot ajuta cu un credit de nevoi personale. lucrez la o companie de servicii financiare. lucram cu toate bancile din Romania si te asigur ca iti voi gasi cea mai buna oferta de pe piata. ma poti contacta pe e-mail: bogdan.mugescu@metropolis-finance.ro