| Berserk a întrebat:

Deci : Aveam pe un card visa 110 lei. Si cu banii aia mi-am luat un joc de pe steam cu 8 euro. Si astazi am mers la banca si aia mi-au zis ca mai am 3 lei :O. Credeti ca vreun virus mi-a furat datele bancare? Sau steam mi-a mai luat bani? Si nu am mai facut nici-o tranzactie pana acum.

3 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Nu neaparat. Insa, poti vorbi cu cei de la banca sa vezi ultimile transferuri. Sau un extras de cont. Te duci la ei si le spui. Si ei iti zic concret cat ai cheltuit si pe ce ai cheltuit.

Răspuns utilizator avertizat
| Berserk explică:

Sunt la Brd. astia iau taxe mari?