| Anonimboy18 a întrebat:

Deci mi a trimis cineva din italia bani in euro prin western union,de la ce banca trebuie sa i scot, am buletin cod tot ce trebuie dar nu stiu sigur la ce banca.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Expeditorul trebuia sa-ti spuna la ce banca i-a trimis si numai de acolo poti sa-i scoti.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La banc post sau raifaisen banc

| ALGator a răspuns:

Depinde și in localitate stai.
Locatiile agentilor Western Union din Romania sunt: Bancpost, Banca Transilvania, BRD – Groupe Société Générale, Banca Romaneasca Membra a Grupului National Bank of Greece, Angelo Costa Romania srl, Raiffeisen Bank, Posta Romana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la orice banca vrei tu, si intrebi de western union. Daca au aceatsa metoda de tranfer, scoti buletinul si codul si gata. Deci nu iti ramen decat sa intri intr-o banca si sa intrebi.

| bobo666 a răspuns:

Sigur pot sa iti zic ca de la banca Transilvania, dar cred ca poti sa scoti si de la BRD : BCR
Funda!