| djfreesh a întrebat:

Salut,trebuie sa imi trimita cineva niste euro din Italia, cat dureaza primirea din Italia prin western union?

Răspuns Câştigător
| gr83dut a răspuns:

Indiferent de modalitatea prin care sunt trimisi perioada poate varia in functie de banca/server/programul bancilor de la 2 ore in sus.Cazuri exceptionale sub 2 ore.(rar ) Funda?

1 răspuns:
| denisucka99 a răspuns:

Buna de obicei dureaza in jur de vreo 2 ore daca is trimisi prin bancomat daca sunt trimisi prin posta dureaza in jur de vreo 2-3 zie