| laurr a întrebat:

Deci vreau sa imi fac un site de filme pentru a ma inregistra pe google adsense. este posibil sa-mi ceara cineva drepturi de autor, adica este legal. siteul este sa downloadezi filme free. Funda + vot

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| grgdlk a răspuns:

Nu e legal, normal ca trebuie sa platesti drepturi de autor.
Tu vrei sa creezi un tracker?
oricum daca ti iese da si mi o invitatietongue
cine stie poate iese ceva

| RaresDinu a răspuns:

Ar fi culmea sa fie legal nu stiu daca stii ca download-ul este ilegal de pe ori ce sait si pentru ce vrei tu sa faci se pedepseste cu inchisoarea nu este chiar asa de simplu.