| GulDan a întrebat:

Desenez de mult! Ce trebuie sa stiu sa devin freelencer? sa fac bani din desene? ce programe trebuie sa folosesc?

6 răspunsuri:
| Son1x a răspuns:

Pai Paint sau Photoshop succes tongue

| ionutstar a răspuns:

Photoshop-ul este cel mai cunoscut program de grafica, mai vine Corel Draw pentru bannere mari. Dar pentru mai multe discutii pe tema asta poti sa bagi id meu:ionutzionuts@yahoo.com in lista ta si iti voi oferi cateva materiale si sfaturi, sunt freelancer.

| Dkgray a răspuns (pentru ionutstar):

In ce domeniu lucrezi ca freelancer? Pe ce site-uri?

| GulDan explică (pentru Dkgray):

Tu faci cv domeniu asta?

| Dkgray a răspuns (pentru GulDan):

Momentan invat Photoshop si Indesign, inca nu m-am apucat de lucru ca si freelancer. In schimb am vandut cateva item-uri pe Graphicriver.

| GulDan explică (pentru Dkgray):

Perfect si eu m-am apucat de photoshop da-mi si mie id, skype ce utilizezihappy si eu asi dori sa lucrez si am nevoie de niste sfaturi.