| GulDan a întrebat:

Ce programe sa invat sa folosesc ca sa pot face bani din desene digitale?

Inafara de photoshop ca pe asta il am.

3 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

AutoCAD, se invata si la liceu tehnic, se foloseste mai ales in constructii

| RaduTN a răspuns:

Daca vrei sa faci bani din programe poti invata foarte bine sa folosesti programele acestea:

1.PhotoShop [editare photo]
2.After Effects [editare video]
3.Sony VEGAS PRO 10/11/12/13 [editare video]

Daca stii foarte bine programele acestea poti sa faci bani de pe urma lor.

| GulDan explică (pentru RaduTN):

Din pacate nu am rabdare cu programarea..eu ma refer pe partea de desinger happy ca desenez de mult si imi place sa creez.