| Ionut246 a întrebat:

Dețin un motostivuitor din anul 2014, și doresc să-l închiriez la o firmă. Mă poate ajuta cineva care cunoaște cam cât ar costa chiria pe o lună la un asemenea utilaj? Vă mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Panamax a răspuns:

Mai bine il vinzi.
Chestia cu inchiriatul este complicata,trebuie facut un contract beton, stabilit cine ii face reviziile,, reparatiile, ce se intampla daca iti face motorul praf. Oricum se devalorizeaza cu trecerea anilor, dupa doi ani te trezesti ca nu iei pe el nici jumatate din cat poti lua acum.Cate tone ridica si ce inaltime are cu furcile jos?

| Țoglă a răspuns:

400e