| XZX213 a întrebat:

Dolarii din 1996 mai sunt in circulație? Știți cumva care este cel mai vechi an care se mai mai afla in circulație? Mulțumesc!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu poti sti pana nu mergi la banca. Sunt Dolari SUA care n-au circulat decat o perioada scurta de timp si sunt care au o viata foarte lunga.

| relian a răspuns:

Din orice an, doalaru e doalar, nu conteaza ce an este, asta daca ii folosesti in America. Daca esti in afara, adica in RO nu stiu de tii primeste careva.Astia ce arati tu is valabili adica din ''96

| lpavel a răspuns:

Mergi la o banca si vei afla!