| onemaninsane a întrebat:

E cineva din Oradea care poate sa ma imprumute cu 400 de lei pana la inceputul lunii iulie, maxim pana in data de 15 iulie sau pana fac rost de bani? Dar ii returnez inapoi probabil si mai repede de 15 iulie! Sau de oriunde daca are cineva sa ma imprumute!

Răspuns Câştigător
| Poinsettia a răspuns:

Auzi, acum fii sincer: tu i-ai da 4 milioane unui total strain?

6 răspunsuri:
| z8 a răspuns:

Tinand cont ca ai ajuns sa intrebi pe forumuri, inseamna ca ai avut mult succes cu prietenii si cu cunostintele. Sa te citez de dragul umorului : "MAXIM pana in data de 15 iulie SAU pana fac rost de bani " big grin, " probabil ". Sper ca ai facut intrebarea la misto, bafta.

| User a răspuns:

Un Mercedes nu vrei?raised eyebrows

| IcsD a răspuns:

Crezi ca ti-ar da cineva? Cere la un prieten/a, cunostinta!

| radu75 a răspuns:

Te crezi tare istet! De ce nu 1000 de lei? Hai sa vedem cine da mai mult!

| andreii2 a răspuns:

Daca imi lasi garantie o bancnota de 500 lei, maine te imprumut.Lasa mesaj daca vrei

laughing)

| guch a răspuns:

Iti imprumut eu dar ce lasi garantie?!