| Medema a întrebat:

E de incredere Okazii.ro? Vreau parerea celor care au folosit aceasta sursa de achizitionare a produselor!

Răspuns Câştigător
| FirstplaceXXX a răspuns:

Site-ul e de incredere. de fapt el nu prea are nici o treaba, ci vanzatorii. Fezi ce calificative are vanzatorul de la care vrei sa achizitioneze si daca are 100% calificative pozitive din 300 sa zicem, atunci ai toata increderea. Inainte de a apasa butonul,, cumpara'' vorbeste cu el pe forum pentru detalii sau transport.

2 răspunsuri:
| Roxxxxi a răspuns:

Da. E de incredere.O prietena are cont acolo si e chiar ok.

| mirceapeiaaa a răspuns:

Majoritate vanzatorior sunt de incredere dar mai sunt si uni tepari eu am cumparat 14 lucruri de pe okazii si am dat de 2 tepari