| Garoafe a întrebat:

Este adevarat ca nu poti deschide firma daca nu ai bacul luat? De ex am facut toate cele 12 clase dar am picat bacul.

Răspuns Câştigător
| DjCristian a răspuns:

Nu e adevarat poti sa iti deschizi firma chiar daca ai bacul picat. Trebuie sa ai peste 18 ani, nu conteaza nivelul de educatie pe care il ai.

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Nu e adevarat, daca vrei sa iti deschizi o firma nu iti trebuie bac, tu esti bossu. Gigi Becali are bac?

| gabriel87000 a răspuns:

Pai tu pui baza pe scoala sau pe cata experienta in domeniu pe care practici? normal ca daca ai niste bani la inceput pentru o afacere poti sa-ti deschizi.nu conteaza cate clase ai