| flavius465 a întrebat:

Este XTB un broker bun de tranzactionat forex? Pot sa am incredere sa investesc bani in el? NU este o scamatorie? Am gasit pe unele site-uri ca poate fi o scamatorie si pe altele ca poate fi sigur, deci ce sa cred?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

XTB este broker. Nu investești bani în el, ci prin el. Responsabilitatea tranzacției îți aparține. Dacă nu te pricepi la tranzacționare, pierzi sigur. Nu te lua după recenzii punctuale. Sunt unii care pierd banii și apoi dau vina pe broker.