| TronHD a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva cateva site-uri de pariuri cs-go de incredere?
Si pe CS GO polygon am ramas fara 1$ pot sa mai fac ceva in afara sa investesc eu in site adica ce este bonus code-ul ala? pe primul cod care iti dadea 500 puncte l-am bagat dar mai este o caseta jos unde trebuie sa bagi un cod ca sa iei bani cum pot face rost de cod pe google nu am gasit

Răspuns Câştigător
| raul2300 a răspuns:

Site-uri mari de betting csgo : CSGO ROLL, DRAKE WING CSGO ATSE...
Bonus code care zici tu ca iei bani, adica scrii acolo un cod care sa fie al tau si sa il spui la altii ( altii primesc 500 pct, iar tie iti da geva gen catva la % )
FUNDA?

| TronHD explică (pentru raul2300):

Imi poti da toata lista? ai pus... si sunt curios

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Skinup.gg (am făcut un euro), csgopeanut (1 euro), csgo500 (4 euro), etc

| TronHD explică:

Imi baag picioca in voi cu metinu vostru si cu reclama voastra...nu e aite de reclame e de inttebari!
Daca ai venit aici fa un lucru bun si nu mai fa reclama ca oricum nu intra nimeni pe servere noi care nu sunt cunoscute!