| Kornuletz540 a întrebat:

Eu cred că publicitatea stradală și online al siturilor de pariuri/jocuri de noroc și studiourilor de videochat ar trebui interzisă. Cel puțin mașinile parcate cu reclamă la CharmStudio și alte astfel de porcării ar trebui arse și aruncate la groapa de gunoi. Dar voi ce credeți?

Răspuns Câştigător
| blackann a răspuns:

Sunt de acord

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importanta ce crezi tu, ca nu esti presedintele tarii sa faci tu legi...
Nu-ti place, nu te uita si nu intra pe site-urile de videochat, ca asta poti face!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

De acord, dar nu doar reclama, în multe țări sunt mascate cu totul sălile de jocuri de noroc cu geamuri fumurii și fără nicio indicație despre ce se întâmplă acolo (siglă, program etc) - așa ar trebui, să ajungă acolo doar cunoscătorii, ăia care deja au o adicție sau un anturaj de 2 lei, nu orice terchea-berchea care chiulește de la liceu și ajunge pe acolo de plictiseală.

Răspuns utilizator avertizat
| vodami92 a răspuns:

Daca asa isi castiga si astea existenta! prin videochat! cum ai vrea! crezi ca toata lumea vrea sa faca part-time! nici pomeneala! sau servicii din alea glovo! food panda! mcdonalds! etc! multi sau multe nu vor nici politist politista sau pompier pompiera sa se faca! fiecare face ce vrea! ideea este sa nu regreti ca ai facut chestia aia! si ai fi vrut sa faci altceva! a face videochat este echivalent cu a face prostitutie! adica iti vinzi trupul de buna voie! la oricine!