| TiberiuTimpu01 a întrebat:

Eu vreau sa achiziționez un Xbox 360 in valoare de 1000 de lei si vreau sa il platesc in rate prin euroline timp de un an cam cât ar trebui sa platesc pe lună? în total cu tot cu comision si altele va rog mult.

4 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Daca tot faci rate arunca-te la xbox one sau ps4... nu se merita sa te incurci cu rate pe un an pentru ceva vechi deja de vreo 4-5.

| Blamely a răspuns:

Mai putin de 100 de lei, 80 aproximativ.

| HeadShoot32 a răspuns:

Daca tot vrei sa faci in rate. Incearca sa tintesti pe o consola mai buna PS4 e foarte bun. Sau poti astepta inca cateva luni pentru ca apare PS5, faci cum vrei big grin

| Seby90 a răspuns (pentru HeadShoot32):

Ce apare peste cateva luni? PS5? Nu cred ca esti constient de perioada de timp necesara lansarii unei alte console. De obicei aici vb de 5-6 ani. Pana cand hardwareul devine aproape obsolete. PS3 daca nu ma insel avea 64mb ram? Pot sa ma insel.