| Anonim20000000 a întrebat:

Facturile scoase ca modalitate de plată card credit/vacanta sunt verificate în contabilitate cu banca? Dacă greșesc o factură și pun card credit în loc de card de vacanță se poate corecta în contabilitate?

3 răspunsuri:
| Dandiiiiiiii a răspuns:

Nu e clar ce intrebi. Pui numarul de cont gresit dau doar scrii "credit" in loc de "vacanta"?

| Anonim20000000 explică (pentru Dandiiiiiiii):

Am scos o factură+bon fiscal cu modalitate de plată card de credit când în realitate era card de vacanță. Asta a fost acum 2 zile, dar facturile deja s-au dat la contabilitate. Pot cei din contabilitate să corecteze factura?

| Dandiiiiiiii a răspuns (pentru Anonim20000000):

Mergi rapid la contabilitate. Maine la prima oea. Poate reusesti sa le corectezi. Daca le opereaza...