| FlippyFlippy a întrebat:

Funda >:
Spuneti-mi si mie cat castiga un antrenor de fitness si un make-up artist.
Multumesc anticipat >.< *_*
:3

Răspuns Câştigător
| Anonymous1995 a răspuns:

Un antrenor de fitness nu castiga foarte mult (aprox 1000 de ron) iar un make-up artist tot 800-1000 de ron, dar mai poate face un ban din asa-zisele ciubucuri

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Daca un antrenor de fitness are sala lui proprie, isi impune singur preturile per persoana.

Asa cum antrenorul meu de fitness are propria afacere, el fiind si profesor de arte martiale, face cursuri cat si pentru copii si adulti. La karate nu am de unde sa stiu cat pe luna ia per copil, desi la fitness unde si fac, per luna platesc 30 euro... Daca are o grupa de 10 adulti la fitness. clar pe luna ii iese un venit de 300 euro+ce mai are de la karate+ si de la yoga si alte sporturi pe care le face...

De mentionat, nu locuiesc in Romania, desi ti-am facut o idee cam cat ar fi castigul lui antrenor de fitness/arte martiale.
Daca vrei sa faci asa ceva, incearca sa cauti oferte in strainatate, care sunt mult mai bine platite.

Succes!