| Lorena0189 a întrebat:

Hei. Astazi mi-am cumparat o sapca de pe okazii... am completat tot ce trebuie pe acolo si am dat cumpara. Acum nu stiu cum fac sa platesc si sa imi iau sapca... Ajutorbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

O sa-ti vina prin Posta sau curierat, va trebui sa platesti cand va ajunge.

2 răspunsuri:
| Okaziiro a răspuns:

Salut! Daca nu mai cunosti metoda de livrare pe care ai selectat-o in momentul plasarii comenzii, verifica emailul de felicitare primit. Acolo vei avea si datele de contact ale vanzatorului cu ajutorul carora poti lua legatura cu el. Daca vrei ajutorul nostru ne gasesti la suport@okazii.ro sau 0374OKAZII. O zi frumoasa!

| TheBlisterExists a răspuns:

Ai luat legatura cu vanzatorul?
Prima data trebuie sa iei legatura cu vanzatorul printr-un mesaj sau prin intermediul datelor sale de contact.
El iti va trimite sapca prin posta sau curier si tu platesti cand iti ajunge sapca. Platesti sapca si taxele de transport si ramburs deci ia cu 20-30 lei mai mult cu tine.
Daca iti trimite sapca prin posta o sa primesti un aviz prin posta si trebuie sa mergi cu avizul si buletinul si banii la posta iar daca trimite prin curier iti vine curierul acasa.