| Vanessika a întrebat:

Hei! Cum poți face bani de acasă în mediul online?

Răspuns Câştigător
| Den1sa a răspuns:

Freelancer foerte simplu daca ai ce oferi, eu sunt freelancer de ani buni, iar daca vrei mai multe detalii anunta-ma : )

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1000 de modalități, caută pe prietenul tău Google și vei găsi. Doar că mai trebuie să și muncești pentru asta.

| Wr3nch a răspuns:

Lucrezi remote, de ex call center.

| isemilia a răspuns:

Presupunand ca nu doresti onlyfans sau alte minunatii : freelancing, jurnalism (depinde), programare, meditatii (daca le faci online), Youtube etc. Astea mi se par cele mai comune / evidente / morale.