| Stroiu_Andrei_1997 a întrebat:

Cum pot face bani de acasa in mediul online? Sunt in cautare serioasa de un job. Multumesc Anticipat

8 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Te pot ajuta cu mai multe site-uri ptc sau afaceri online, cu si fara investitie! Cauta-ma pe privat

| Violleta2022 a răspuns:

Pe freelance.com se fac bani buni in mediul online, dar trebuie sa fii foarte bun programator, sau analist sa poti face asa ceva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia pe care ii vrei?

Răspuns utilizator avertizat
| Pandhoraa a răspuns:

Poti completa sondaje online
http://www.exprim.ro
poti lucra ca operator interviu asistat de calculator
https://www.mercury.ro/......ator-cati/
in ambele variante poti lucra de acasa sau daca esti din Bucuresti poti merge la ei la un interviu

| Stroiu_Andrei_1997 explică:

De facut ceva, nu pot spune ca-s priceput la ceva insa sunt dispus sa invat. Scoala... Tocmai de asta imi caut job, sa-mi pot platii meditatiile. Am lucrat o perioada de timp insa mai mult dadeam pe drum decat castigam, de-asta am zis sa incerc sa lucrez de acasa.

| goldenstar a răspuns:

Trimite info in privat

| Ionel_Hîncu_1993 a răspuns:

Salut caută ma pe whatsapp: 3248133629... tè pot ajuta eu cu un job online de 1-2 sute de leu și metode sa faci alți bani