| Razvan500Raz500Razvan a întrebat:

Cum se pot face bani online SAU de acasa?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Intra pe freelancer.com sau pe upwork.com ca-s site-uri profesionale si acolo poti face lucrari bine platite in domeniul marketingului.
Lucrez cu oameni de pe ambele siteuri de vreo 4 ani incoace si ii platesc mii de dolari la proiecte, deci stiu ca se poate castiga excelent, daca te inscrii unde trebuie, si faci ce trebuie. Pune-ti un pret tarifar mai modest la inceput, ca sa poti lua lucrari sau mini proiecte si daca esti bun si rapid, iti primesti imediat banii si review f bun. in functie de review-uri esti selectat de cei care ofera joburile.

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Completezi sondaje de opinie. Eu am facut deja ceva bani asa, dar nu neaparat de dragul banilor, ci ca imi place sa le completez. De pe un site, poti lua cam 50 de lei la cateva luni, dar sunt multe siteuri, asa ca lunar poti cistiga cate ceva. Trebuie doar sa ai grija sa vezi cum rasplatesc munca ta depusa, nu intotdeauna se face cu bani.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti profesionist intr-un domeniu (programare, software, developer, marketing, webdesign, contabil), joburi care se poate lucra online, cauti joburi online pe linkedin sau pe site-urile profesionale de freenlceri:
upwork.com si freelencer.com

| Violleta2022 a răspuns:

Pana la urma care este specilitatea ta, in ce esti expert?

| Razvan500Raz500Razvan explică (pentru Violleta2022):

Studiez inca facultatea de marketing

| Violleta2022 a răspuns (pentru Razvan500Raz500Razvan):

Intra pe freelancer.com sau pe upwork.com ca-s site-uri profesionale si acolo poti face lucrari bine platite in domeniul marketingului.
Lucrez cu oameni de pe ambele siteuri de vreo 4 ani incoace si ii platesc mii de dolari la proiecte, deci stiu ca se poate castiga excelent, daca te inscrii unde trebuie, si faci ce trebuie. Pune-ti un pret tarifar mai modest la inceput, ca sa poti lua lucrari sau mini proiecte si daca esti bun si rapid, iti primesti imediat banii si review f bun. in functie de review-uri esti selectat de cei care ofera joburile.