| andreeahello a întrebat:

Hei, daca la facultate pe semestrul 1 am fost la buget iar din semestrul doi trec la taxa, trebuie sa platesc taxa integral sau doar pentru al doilea semestru?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca este asa cum spui va trebui sa platesti taxa numai pentru sem.II.

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui doar pe semestrul al doilea, cel mai bine ar fi să vorbești la secretariatul facultății.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reclasificarea se face pe an nu pe semestru

| MagicOneT a răspuns:

Ar parea ilogic sa o platesti pe tot anul daca tu ai fost initial la buget.

| stokyan a răspuns:

Nu ai cum sa treci de la buget la taxa sau invers de la un semestru la altul, ci de la an la altul.