| eelena1797 a întrebat:

Hei Hei Heii!
Deci am o mica problemuta whistling
Sunt in pana de idei... am de facut un catalog cu oferte pentru o cafenea cu ocazia sarbatorilor de iarna.
Cum sa il fac cat mai atractiv?

1 răspuns:
| sabibina123 a răspuns:

Ai putea pune cateva poze dragute sau artistice (moș crăciun, brioșe decorate sweet, etc.) Poți scrie intr-un fel mai stilistic, ai putea pune la final ceva pagini ca și un caiet de romana liniat și în care sa scrii,, OPINII"....niște culori vii și caracteristice Crăciunului. PE MINE M-AR IMPRESIONA! FUNDA?