| AnutzaDragutza13 a întrebat:

Hei! O ruda de-a mea s-a facut reprezentanta la avon, a fost cateva luni bune. dar a constatat ca mai mult pierdea bani decat sa castige deoarece unii nu dadeau banii si tot asa. stiind ca dupa nu stiu cate luni in care numai folosesti acel cont la nimic, gol, se inchide. ce credeti? se trezeste cu factura si penalitati. Probabil ca lideru sau reprezenatanta care o avea, nu stiu, a facut pe contul ei comanda. ce poate face? cum inchide contul ala? multumesc.

2 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Pentru ce a primit factura? Ce produse sunt trecute pe ea? Sa sune direct la avon!

Eu am fost reprezentant avon dar nu am avut probleme niciodata. Sora mea in schimb a fost acum 2 ani reprezentant oriflame(vreo 2-3 luni) si acum a primit o hartie de la o firma de recuperari pentru suma de 20 de lei datorata catre oriflame...

| zeghe88 a răspuns:

Il inchid ei daca nu maia i comenzi o perioada