| gabriel88888888 a întrebat:

Hei salut!
As vrea sa-mi fac un site as putea castiga bani de pe urma lui? Si daca da cum mai exact.

Răspuns Câştigător
| alexutzu1981 a răspuns:

Cea mai simpla metoda cu care poti face bani este Google Adsense. Poti sa-ti faci un blog gratuit tot de la google pe blogspot.ro Trebuie doar sa scrii cu pasiune, continut original si util. Cititorii trebuie sa fie interesati de ceea ce le oferi prin acel blog altfel nu vei realiza nimic.

5 răspunsuri:
| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Salut, sunt mai multe modalităţi prin care poţi monetiza un site. Dă-mi add pe mess la id banionline100 şi îţi spun acolo care sunt acelea şi cum să le aplici

| GabrielaIoana a răspuns:

Poti castiga si bani, daca il vinzi. Asta e cea mai simpla solutie. Poti incerca pe wix.com sa iti faci unul de promovare e destul de usor.

| KodrutZ a răspuns (pentru GabrielaIoana):

Nimeni sanatos la cap nu cumpara site-uri facute pe platforme moca.

| GabrielaIoana a răspuns (pentru KodrutZ):

Am zis sa facă un site de promovare acolo. De vânzare trebuie sa le facă el cu domeniu personalizat si sa ştie sa lucreze în html.

| KodrutZ a răspuns (pentru GabrielaIoana):

Nu te' sa stie sa lucreze in nimic. Un domeniu cu hosting si wordpress, dupa care munca e de generare continut original, adunat cititori fideli, backlinking samd...