| Adelina2003 a întrebat:

Hei! Sunt reprezentanta la Avon si am platit doar jumatate din factura pentru ca nu mi-au dat toti banii.Aceasta este a 2 a luna cand pun comanda si trebuia sa primesc cadou un parfum (50 de lei in catalog) si o reducere de 60 lei.Nu am primit cadoul si nici reducerea, in schimb imi apare:factura curenta:-90 de lei. Oare e posibil ca in schimbul restantei de luna trecuta, sa imi opreasca parfumul si reducerea si sa nu mai platesc jumatatea din factura curenta? Dau funda :*

2 răspunsuri:
| loveisfreedom a răspuns:

Nu cred ca este posibil sa iti opreasca parfumul din cauza asta, poate pentru ca nu indeplineai o anumita cerinta, de a avea comanda peste 120-260 lei, in jur de aceste sume se fac de obicei cadouri.si eu sunt reprezentanta la avon si nu mi-a luat produsele in schimbul unei datorii.

| ancuta67 a răspuns:

Nu,nu este posibil..eu sunt coordonatoare avon si stiu ca asa ceva nu se poate! trebuie sa platesti toti banii! daca nu ai facut o pana s-a incheiat campania resp., programul nu mai poate fi continuat! Dar se dau cadouri in fiecare luna, mergi mai departe! vrei mai multe detalii? dan_anca28@yahoo.com