| PetruDolhescu a întrebat:

Ați auzit careva de vivaSMS? Cică ești plătit pentru ca să primești zilnic vreo 3-5 mesaje promoționale pe telefon. Pentru fiecare mesaj primești 3 cenți iar pentru fiecare mesaj primit de prietenii care i-ai adus în sistem mai primești câte un cent. Eu sunt cam sceptic da' pentru că n-am nimic de pierdut m-am înregistrat. Dacă vreți să vă înregistrați și voi intrați pe vivasms.blog.com. Ce părere aveți?

10 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Si ai facut vreun ban pana acum?

| DragosMentol a răspuns:

Eu sunt in vivasms.lucrez in promovare online de 3 ani si am castigat peste 8000$ pana acm.de curand m-am bagat in vivasms si ofer tuturor celor ce se inregistreaza sub mine ghiduri specializate despre promovare, boti pentru promovare, strategii de marketing, resurse diverse
, etc. contact :jus7_me95

| zoof a răspuns (pentru DragosMentol):

Salut dragos eu am incercat sa imi fac dar imi cere un "link magic" imi poti spune de unde il iau?

| coco4000 a răspuns:

Desi nu am azuit de asa ceva din spusele tale suna bine plus daca ai multi prieteni si poti sa ii faci sa iti trimita mesaje multe ideea e perfect.PSbig grinar ai grija sa nu fie vreun fals

| PetruDolhescu explică (pentru coco4000):

Nu trebuie să-i faci pe prieteni să trimită mesaje. Doar trebuie să-i convingi să se înregistreze în echipa ta (printr-un link de afiliere pe care îl primește fiecare persoană când își face cont) și să accepte să primească acele mesaje promoționale pe telefon. Ideea: chiar dacă ar fi scam, nu prea ai nimic de pierdut. Eventual puțin timp și că „ți-ai stârnit prietenii degeaba" Dar faptul că e o șansă de a câștiga bani, zic că se merită să încerci. http://vivasms.blog.com/

| Capone2013 a răspuns:

Ajutati-ma sa ma inregistrez si eu va rog

| XeVoNx a răspuns:

Cel mai usor mod prin care poti face bani http://www.vivasms.ro/h/3aaf5cd89f

| DavidMario a răspuns:

Nu ai nimic de pierdut daca iti faci cont. intrati pe http://www.vivasms.ro/h/39cccd63f5. va astept.:)