| iuliabrenciu221 a întrebat:

Hei TPU as vrea sa imi iau n telefon! Am de ales intre Samsung galaxy S4 sau Iphone 5 care? Ajutati-ma nu ma pot hotarii!

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Eu te-as sfatui sa mai astepti pana in septembrie cand apare noua generatie iphone. Cred ca tot pe atunci ar trebui sa apara si asa numitul S6 de la Samsung.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S4 fara discutie. Mai e nevoie sa iti zic de ce? Pune specificatiile lui S4 langa cele ale lui Iphone 5 si verifica singur, daca nu te convinge raspunsul meu. Eu am un S4 cumparat din decembrie si sunt foarte multumit de el.

| RedDeath a răspuns:

Samsung Galaxy S4 e mai bun, pentru ca Iphone 5 are un sistem de operare mai ciudat, si aplicatiile pentru el sunt mai greu de gasit, sau iti dau mari batai de cap.