| botosel a întrebat:

Cineva interesat de colectionarea unor monezi? Am o colectie destul de vasta si cu toate astea nu pot sa stabilesc un pret concret pe anumite monezi.Ma poate ajuta cineva?big grin

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Cauta si tu un catalog de numismatica[mai ''pricopsit''] si vei gasi acolo tot ceea ce te intereseaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai sigur, mergi la un muzeu de profil si afli concret totul.

| zahy a răspuns:

Da. intra pe okazii acolo vei gasi toate monezile pe care le ai si tu vei afla cu cat vand alti