| 123Anonima123 a întrebat:

Hei TPU
Idei de servicii? Dacă se poate online? Menționez că am 15 ani

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce stii sa faci?

| 123Anonima123 explică (pentru anonim_4396):

Sunt pasionată de poze artistice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inscrie-te aici si vezi cum merge, si eu sunt inscrisa si vreau sa vad cum e, totul e gratuity nu te costa nimic
link de inscriere

http://etimoney.bid/4639808230432/

| GKev a răspuns:

Ai putea sa te apuci de tradig pe steam nu e chiar un serviciu dar exista oameni care fac bani din asta ai de ales tf2, csgo cred ca si dota 2in fine iti recomand tf2 daca ai mici idei de programare iti poti congigura un bot care sa faca tradurile pentru tine si tu decat sa iei profitul.