| PeeWee96 a întrebat:

Mai e cineva interesat de cum poti faci bani online? Ceva idei? Am un job dar dacă se poate ceva in plus

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 1 cent pe reviu nu ai sanse sa aduni mai mult de $5 pe luna, dar daca asta te satisface, atunci cauta pe net ca sunt f multi.

| PeeWee96 explică (pentru Violleta2022):

Am cautat dar mă gândeam că poate e cineva pe aici care mai știe vreo altă metodă! Alea cu un cent nu îmi pierd vremea dar mersi de sfat. happy

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca vrei un ban in plus, apuca-te de o meserie. Pune chiuvete, centrale, wc-uri, instaleaza windows-uri, tunde, fa martisoare, etc.
Internetul e pentru laba, comunicare si informare, nu pentru facut bani.

| aXy99 a răspuns:

Videochat.

| morfeo a răspuns:

Pariuri. Eu mi-am facut obiceiul sa joc o data pe luna 50 lei la pacanele, si-ti spun sincer ca am facut un profit urias de cand joclaughing

| PeeWee96 explică (pentru morfeo):

Chiar asta nu aș risca, adică tentația e mare dar totuși!

| morfeo a răspuns (pentru PeeWee96):

Nu risti nu castigi! Daca nu esti it ist la vreo companie sau youtuber nu prea poti face bani online. Ori videochat da

| PeeWee96 explică (pentru morfeo):

La partea de videochat m-am gândit! Pare ciudat dar poate încerc laughing laughing

| PeeWee96 explică:

Face*

| Dumj1 a răspuns:

Https://kw-quiz.xyz/48532705373476775/ Faceți chestionare pentru a câștiga dolari SUA, câștigați cu ușurință 1 dolar SUA într-un minut și oricine se conectează la site-ul nostru va primi 10 dolari SUA.