| Gerard9965 a întrebat:

Hei, TPU.
Vreau sa va intreb: exista niste metode prin care sa-ti maresti sansele la pariuri sportive? Tin sa mentionez ca eu pariez doar la eFortuna, football.
Pentru cei care chiar au castigat si au inteles niste metode, va rog, ajutati-ma!
Dau funda la cea mai buna metoda si cea mai logica!

4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu exista! Nu iti recomand sa pariezi la pariurile sportive pentru a castiga niste bani! Mai bine sa apuci de munca (sa deschizi o afacere)!

| Gerard9965 explică (pentru untu):

Afacere la 15 ani?

| untu a răspuns (pentru Gerard9965):

Deci ai 15 ani si ce cauti la casa de pariuri sportive? Nu ai ce cauta acolo in afara de cei cu peste 18 ani impliniti! Mai bine de apuci de invatat acasa si la scoala! Bafta!

| tacitacitaci a răspuns:

O mașină a timpului ar fi bună laughing
Lăsând gluma la o parte, pe lângă că nu ai voie să pariezi la 15 ani și da, din păcate nu-ți poți deschide o firmă, cea mai bună soluție ar fi să iei manualul ăla de mate și să deschizi la capitolul "statistică". Mult noroc tinere. Iți doresc să te lași de pariuri, câștigă bani de pe urma unora ca tine.