| Razvan03Andrei a întrebat:

Ce metoda folositi la pariuri sportive si cat va iesit din ea?
Eu vreau sa-mi fac ceva tactici, dar vreau si eu ceva inspiratie(am 4 metode-n cap momentan)big grin

Funda?
Desigur ca dau funda!happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un site romanesccare se ocupa cu asa ceva(pariuri, strategii, bilete jucate, ponturi)si au si concursuri. Eu am jucat mult la pariurile live pe bet365 si gamebookers. Iti recomand sa iti faci un cont la o casa de pariuri online( nu ti se percep taxe decat la retragere si acestea sunt foarte mici- pe gb doar 3.3 lei la orice suma retrasa)
O strategie sigura e urmatoarea: iti alegi o echipa si pariezi pe ea numai egal. Incepi cu 10 lei sa zicem. Nu iese primul bet a doua oara mizezi 20 lei tot pe egal(cum cota de egal e undeva la 3, vei iesi pe profit, dar trebuie sa ai bani destul de multi in caz ca sunt 5-6 meciuri la rand fara egal ajungi la sume mari)

| Razvan03Andrei explică (pentru anonim_4396):

Aceasta schema o stiu deja.Este vorba de MARTIAGLE daca nu ma insel.

| SportAddicted a răspuns:

Nu prea folosesc metode si tactici de joc la pariuri. Eu joc la sumele peste 50 lei un singur meci pe bilet si la restul biletelor in jur de 4-5 meciuri. E important sa nu joci mai mult de 20% din suma disponibila ca o sa fie greu sa te ridici.

Pariurile nu sunt ca pokerul sa ai tactici, daca cunosti echipele si dai pronosticuri bune n-ai nevoie de tactica.

| Mario_Gomez_1989 a răspuns:

Www.5predictii.ro cele mai tari ponturi sportive