| ALEXANDRA a întrebat:

Heii :*.` deci TPU trebuie sa strang vreo 50 de lei in doua zile si nu stiu cum. vreau la strand si mama nu-mi da bani. Cum sa strang banii astia in 2-3 zile? Dau o fundita portocalie.

5 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

Pai daca vecinii tai au caini poti sa le ceri sa iti dea cainele sa il plimbi sau ai poti cauta pe jos dar ai mare grija sau poti furahappy

| Reek54 a răspuns (pentru AntonyoBoss):

Inveti copii sa fure ma?, Vai de tine.

| Anonim654321 a răspuns:

Poi nu stiu cum poti sa strangi u 50 de lei n 2 zile eu am lucrat de m-am rupt, daca vrei este un site de facut bani numit trivago daca vrei mai multe detalii ti le dau pe mess: hageaclaudiu, asta e id-ul faci cum vreiwinking

| EmoRose a răspuns:

Pai imprumuti de la prieteni daca poti..sau..vezi si tu

| Popescu_Andreea_1982 a răspuns:

Cum adica puneti fundite?