| nsudfnaoudnaso a întrebat:

Buna am din banii de la colind 350 lei.Saptamana asta 4 zile am strans 42 lei si vreau sa strang din ce in ce mai repede dar mama a zis ca imi da banii pentru ieri ca vrea sa strang pentru PSP si a spus ca mi da azi si pentru azi si pentru ieri si inca nu mi a dat.Si vrea sa strang mai repede imi ziceti cum?

1 răspuns:
| stickere a răspuns:

va invit la un sticker pentru laptop http://stickerelaptop.blogspot.com

cele mai bune si mai ieftine stickere de pe piata, personalizate, laminate cu folie de protectie, orice imagine, orice dimensiune!