| ukukuku a întrebat:

Heii TPU, am mare nevoie de ajutorul vostru.
Deci Luni este ziua celei mai bune prietene alea mele, si m-am gandit sa fac un vidio in care sa pun toate pozele cu mine si cu ea, dar nu am idee, ma ajutati va rog!
FUNDA.

3 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Da, editezi poze cu voi 2, pui citate despre prietenie si o mel. draguta!

| 1Q a răspuns:

Poti sa faci un film in Movie Maker in care sa pui pozele in oridne cronologice cu efecte speciale si diverse efecte speciale poti sa pui de la primele voastre poze de cand v-ati cunoscut pana la cele din ziua de azi
bft

| ՃԾՃԾ a răspuns:

Ii poti faca o rama foto cu un colaj cu poze cu voi 2... eu asa am primit de la prietena mea cea mai buna si este superb:X