| davidut11 a întrebat:

Buna TPUam nevoie de ajutorul vostru e ziua prieteni mele face 16 ani si nu stiu ce sa-i iau... ajutati-ma cel mai bun site sau idee funda

8 răspunsuri:
| Ycu a răspuns:

Depinde buget, daca ai si ii stii destul de bine gusturile poti sa ii cumperi un parfum (care sa ii placa desigur) alaturi de un buchet de trandafiri (toate fetele adora trandafirii), poti ca in ziua aia sa o duci undeva unde sa petreceti numai voi doi, ma gandesc ca asta este cel mai frumos lucru happy. Sau intotdeauna o un lant cu cercei de argint au fost bine vazuti (sunt circa 150 ron). Cheers.

| buburuza2007 a răspuns:

Nu te baga la haine pentru ca femeile pot fi pretentioase,cel mai bine este sa-i iei un parfum,poti sa dai comanda la oriflame,sunt bune si miros si frumos,sau daca nici la asta nu te pricepi,daca sunteti de mult impreuna ii poti lua o bratarica de argint finuta,cu un pandativ inimioara,asfel ii arati cat de mult tii la ea,si daca nici aici nu te descurci ii mai poti lua o cutie de praline(rafaelo,bacci,)le gasesti in hypermarketuri,si aici mai adaugi si un bughet de flori(crini imperiali,trandafiri)cel mai convenabil ca pret este crinul imperial si este si o floare care rezista si miroase minunat, ai de unde alege, dar ti-am zis daca nu-i cunosti gusturile nu te baga la haine si alte chestii, mergi pe ideea cu bomboanele si buchetul de crini, succes

| Diamantsacru a răspuns:

Ii poti lua:
- o rochie;
- cercei cu lantisor;
- tocuri;
- set de machiaje;
- tratamente de frumusete;
- placa de par;
- o haina;
- blugi;
-un parfum;

Sper ca te-am ajutat! Fundita?kiss

| alexandra932323 a răspuns:

Vin eu ca si cadou! O sa iti multumeasca toata viatawinking

| Niuuuu a răspuns:

Uite, niciodata nu poti sti ce isi doreste o fata. Uite un sfat aduti aminte de cadn voe\rbeati despre ce vorbea ea cel mai mult? Faptul despre ce vorbea cl mai mult inseamna ca isi dorestewinking Mai intreaba.ti inima ca nimeni nu o stie mai bine decat tine. Funda? puppy dog eyes

| Niuuuu a răspuns:

Uite, niciodata nu poti sti ce isi doreste o fata. Uite un sfat aduti aminte de cand vorbeati despre ce vorbea ea cel mai mult? Faptul despre ce vorbea cel mai mult inseamna ca isi dorestewinking Mai intreaba.ti inima ca nimeni nu o stie mai bine decat tine. Funda? puppy dog eyes