| Dumytrel_Dumyy_1990 a întrebat:

Hello. Deci am un Windows Xp acasa si am nevoie de bani. M-am gandit sa instalez windows la oameni + instalare de programe gen : Winrar, Deamon Tools, Eset Nod antivirus. Toate la un pret de 45 lei? Este bun acest pret?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pretul de 45 de lei este mic, mai ales ca instalezi si alte programe, plus ca sa nu uitam ca probabil o sa dai de probleme de hardware, tot felul de erori, o sa trebuiasca drivere pentru placa de baza si restul, si dupa cum stim a cam trecut moda cd-ului cu drivere sau toata lumea le cam pierde, ocazional mai fac si eu asa ceva, insa pentru asa putini bani nu mi-as pierde vremea cu nimeni!

| Dumytrel_Dumyy_1990 explică (pentru anonim_4396):

Pai driverele pentru placa de baza mi le da el thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai gandit foarte bine, pune cat mai multe anunturi.
In felul acesta ai mai multe sanse sa instalezi cateva declaratii pe la politie, dar mai ales niste procese si contraventii, pirateria este infractiune penala!

| Chio9 a răspuns:

Puneti anunturi prin oras.

Prea mare pretu.

La un 30 de lei o sa fi contactat de catre parintii la care i se plang copii ca le merge prost pc.

La mine in oras am vazut cu 20 lei. happy

| Dumytrel_Dumyy_1990 explică (pentru Chio9):

OK. Mersi. happy 30 lei ar fi bun happy Pt. ca vreau sa castig bani singur sa imi iau o tastatura noua si un volan... Iar depinde de cati bani o sa fac... Eu am spus 50 lei pentru. ca asa am vazut si pe net 50 lei instalari windows la domiciliu. happy Oricum Mersi.

| TuguiMihai1 a răspuns:

Este ilegal... asta se numeste pieaterie si poti sa o patesti

| claudia74 a răspuns:

Uite ceva mult mai simplu: intra pe www.munca-acasa.ws si vei descoperi ceva mult mai avantajos.

| marlboroYkent a răspuns:

Vrei wind 7 si wind 8?

| anonymous05 a răspuns:

Ilegal piraterie pune anunturi si ai sa vezi apoi instalat de windows