| MarianRaduu a întrebat:

Am o problema mai ciudata cu PayPal-ul. Am pus cardul si asteptam sa primesc codul ala cu 4 cifre sa confirm, dar intre timp a trebuit sa dau cardul inapoi deoarece banca se muta si era foarte departe de mine. Eu am scos cardul si de pe paypal cand am aflat asta. Dar ieri am primit mesaj ca s-a facut tranzactia si am primit codul de 4 cifre ca sa confirm. Cum au reusit sa faca tranzactia daca eu am dat cardul inapoi... Si ce trebuie sa fac acum? Pot sa fac alt cont de paypal si sa termin cu contul asta oricum ca nu mai am nimic in el, dar trebuie sa platesc eu ceva acum?

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

La acea tranzacție nu ai pierdut nimic, ei retrag cam 1 euro și îl pun înapoi. Probabil că au făcut tranzacția până nu au dezactivat cei de la bancă cardul. Nu e nevoie să închizi contul, poți să adaugi doar cardul cel nou și o să meargă.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ti s-au transferat acei bani, ele trebuie sa fie scazute din contul paypal. In acest caz banii trebuie sa-ti apare la banca in contul aferent cardului tau si le poti ridica de la oricare caserie pe baza de buletin.