| Parmalat a întrebat:

Hello TPU.

Intrebarea este pentru persoanele care au obtinut un credit de nevoi personale sau pentru cei care lucreaza in banca.

Cand v-au analizat dosarul de credit au sunat la angajator sa confirme adeverinta de salariu? Au sunat si acasa la voi pe numarul pe care l-ati lasat? Si ce v-au intrebat?

Mersi

Răspuns Câştigător
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Vor suna, bre, la angajator, pentru ca acesta sa confirme salariul trecut in adeverinta, vechimea ta la el in firma si altele specificate acolo.
Acasa stiu ca nu suna, decat cand intarzii cu rata.

3 răspunsuri:
| Parmalat explică:

Mersi, bre :*

| eugem35 a răspuns:

Nu
nor sa sune