| mihai9996 a întrebat:

In cat timp da banca un raspuns in general daca ai depus dosarul pentru un credit de nevoi personale cu tot ce trebuie?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de fiecare banca in parte si de cate cereri au. In orice caz n-ar trebui sa fie mai mult de 5 zile lucratoare, dar termenul precis il afli interesandu-te la banca respectiva.

| Zedge a răspuns:

Ar fi trebuit sa intrebi asta când ai fost la banca, sau intra pe site-ul bancii la sectiunea de credite de nevoi personale si acolo trebuie sa scrie, poti da telefon, poti scrie email, sau poti merge din nou pana la banca si intrebi, termenele pot varia de la o banca la alta.