| RayOrso6153 a întrebat:

Help me! Daca dau sa caut o intrebare imi apare mereu Ne pare rau, dar nu putem efectua cautarea in acest moment, din dorinta de a evita supraincarcarea serverului. Multumim pentru intelegere.
DC?

Răspuns Câştigător
| VladimirPutin a răspuns:

Așa este de când există acest site
au un server slab

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Asta ni se intampla tuturor, tocmai datorita faptului ca serverul nu mai face fata ori face cu greu fata aglomeratiei de pe site. Cred ca ar trebui mai multe servere. Incearca dupa ora 0, 00, atunci sunt mai putini utilizatori pe TPU. Succes si numai bine!

| 1000bodies a răspuns:

Same here. Mai bine cauti pe google intrebarea si la sfarsit pui TPU thinking eu asa fac.