| mattdemon a întrebat:

De ce imi apare mereu asta [Ne pare rau, dar nu putem efectua cautarea in acest moment, din dorinta de a evita supraincarcarea serverului. Multumim pentru intelegere.] cand dau cautare la "Cauta intrebari sau raspunsuri"?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

"Functia de cautare este dezactivata automat atunci cand pe site se afla un numar foarte mare de utilizatori, nu are nicio legatura cu natura intrebarilor postate in cadrul comunitatii sau incluse in cautarea cuiva."

Sursa: http://www.TPU.ro/......ptului-ca/

1 răspuns:
| paranteză a răspuns:

Bună.
Pt. că daca se afla pe site un număr mare de oameni se dezactiveaza functia de cautare automat.De aceea cel mai bine functioneaza noaptea.Pt. ca pe forum 60% din utilizatori sunt copii si la 10 noaptea stingerea oh go on.