| GizazCraist a întrebat:

De ce mereu cand caut intrebari pe TPU primesc mesajul: Ne pare rau, dar nu putem efectua cautarea in acest moment, din dorinta de a evita supraincarcarea serverului. Multumim pentru intelegere.

8 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Aici Butt-Head. Au un server de râs, de-aia. Deci nu te aștepta să meargă prea curând.

| Dana211 a răspuns:

Asta se intampla pentru ca e site-ul suprasolicitat

| GizazCraist explică:

Mda dar mereu?
am incercat si la 1am si acelasi rezultat

| Maysa a răspuns:

Eu i-am scris Cristinei la Contact acum o săptămâna și mi-a spus:
"Bună, Florentina,

Din păcate, ni se întâmplă să întâmpinăm dificultăți tehnice. Chiar după un upgrade la server, câteodată sunt foarte mulți utilizatori în același timp pe site, iar atunci când are loc o căutare apare mesajul 'Ne pare rău, dar nu putem efectua căutarea în acest moment, din dorința de a evită supraîncărcarea serverului. Mulțumim pentru înțelegere.' "

Deci, sper că răspunsul ei să te ajute.

| GizazCraist explică (pentru Maysa):

Cine-i cristina?

| Maysa a răspuns (pentru GizazCraist):

Admina site-ului.

| Adam_Adela_1974 a răspuns:

Presupun ca au si ceva defectiuni

| Iulia_6860 a răspuns:

Si mie imi apare mereu acest mesaj si e f deranjant