| YumiSukinanda a întrebat:

Am 12 ani si nu stiu cum sa fac bani. Nu vreau sa veniti cu idei sa vand limonada sau de astea. Nu mai am bani fiindca azi e ziua mamei si i-am luat cadouas. Si vreau sa strang.

29 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/Spartak993 Acesta este un site care chiar plateste, si nu iti ocupa foarte mult timp. La inceput castigi putin, dar cu cat mai mult joci cu atat castigi mai mult. Poti cauta pareri despre acest site si chiar dovezi de plata, daca iti faci cont de pe linkul meu te voi ajuta si-ti voi raspunde la orice intrebare. (Daca iti faci contul de pe linkul meu tu nu pierzi nimic, in schimb eu castig). Daca vrei astept mesaj pe privat aici sau in joc.Pe scurt, la inceput trebuie sa dai 10 lupte si munca zilnica, la 3 zile de munca consecutiva (adica un click pe zi) ai si bonus. Mai tarziu vei da acestea dar vei cumpara si energie sa primesti si mai mult iar dupa din acesti bani vei cumpara actiuni pentru care vei avea un venit in euro. Eu am retras deja bani de pe site deci chiar ii primesti in 3-5 zile lucratoare. Sper sa-ti faci un cont si sa vezi daca-ti place. De pe acest site poti retrage direct pe card. Si un link cu o dovada a retragerii: https://www.youtube.com/watch?v=L8ebavFoS8k

| TheAsp121 a răspuns (pentru ZEU93):

Ba are 12 ani cum primeste bani cu drona? Ca nu are card credit sa dea bani pe el

| Duucu a răspuns:

Prostituează-te

| Naяutσ a răspuns:

Cerseste banii de la bunici! laughing

| andru10best a răspuns:

Da meditatii, confectioneaza bijuterii handmade si vinde-le sau ajuta oameni cu diferite chestii gen caratul cumparaturilor si o sa primesti bani.

| мαяdυк a răspuns:

Du-te la munca!

| YouDontKnow a răspuns (pentru мαяdυк):

. chiar a spus sa nu scrii din astea.

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi Aici http://boomz.cabanova.com/cum-fac-bani-simplu.html
Trebuie sa iti faci cont la ei...este foarte bun, vei fi multumit

Sper sa te ajute

| gabriel87000 a răspuns:

Nu ai voie sa lucrezi pana la varsta de 16 ani.nu-ti da voie statul esti prea mica.nu ai experientza intai scoala si dupa munca.

| ALEX2402 a răspuns:

Invata scamatorii si mergi si fraiereste pe altii care sa-ti dea bani pentru ce le areti big grin

| BrokenAngels a răspuns:

Cumpara ieftin si vine, putin mai scump de cat ai cumparat.

| Raulinio a răspuns:

La varsta asta cam nimic nu poti muncii dar te-as sfatuii sa incerci la pariuri sportive bagi 2-3 lei si in functie de cote poti castiga chiar si peste 100 lei dar cu grija si atentie si sa nu devii dependent iar cand castigi si vrei sa scoti banii roaga pe cineva peste 18 ani sa mearga cu biletele si cnp-ul lui si sa i-ti scoata el banii.

| Joker1305 a răspuns:

Vinde obicete, jucarii, carti care nu-ti trebuie si faci bani happy sau poti sa vinzi desene prietenilor tai ( cum am facut eu ) Bafta happy Funda?

| alialinu75 a răspuns:

Poti sa faci bratarile prieteniei sunt usor de facut si simplu si le poti vinde prietenilor. Poti imparti pliante pentru unele magazine.

| AndreeaIonela a răspuns:

Spune-le parintilor de ideea ta si cu siguranta te vor indruma ei

| blond a răspuns:

Uite daca stai la bloc roagă vecinii sa te lase pe tine sa faci curat in scară și să nu mai plătească pe altcineva că faci tu, de cel mult 4 ori pe lună pentru cam 200 de lei nu mi se pare mult de lucru și in + nu te vede nimeni dacă ți-e rușine să faci așa ceva. si chiar merita happy

| kapakapa a răspuns:

Du-te in centrul orasului si joaca alba-neagra, faci bani usor happy

| Sandibe a răspuns:

O metoda foarte simpla este pe http://goo.gl/L1x1EQ
verifica pagina de concurs din stanga

| CryssEly a răspuns:

Buna!

Foarte frumos gestul tau pentru mama.
Avand in vedere ca poti incheia un contract de munca de la 16 ani nu prea ai ce sa faci.
Sa fim realisti, ce sti ce sa faci? In ziua de azi sunt someri si oamenii cu facultate.
Poti strage din banii tai de buzunar.

Traieste-ti copilaria, te vei satura de servici!

| zalecvdet a răspuns:

Prostituează-te,e cel mai bine!

| TheAsp121 a răspuns (pentru zalecvdet):

La 12 ani? Tu esti normal? Ce scrii?

| ANd3 a răspuns:

Poti sa incerci aici, e un joc de strategie prin care poti face bani seriosi! Uite un link de inregistrare http://www.marketglory.com/strategygame/ANdU890

| BlackHumour a răspuns:

Big Time e cea mai buna aplicatie prin care te joci, si in acelasi timp faci si bani. Acum nu iti imagina ca o sa castigi o avere din asta, dar in functie de cat de mult te joci, castigul variaza. Plata se face prin paypal la minim 10 dolari. Intridu la invite cod Y5KH3 si o sa primesti 2500 de puncte. Bafta!

| Catallina26Ella a răspuns:

Buna happy ai putea sa faci chestii prin casa cu "recompensa" adica sa speli vasele etc sau le zici mamei tatalui tau bunicilor sau cui vrei tu sa iti dea bani fiecare iar tu ii poti strange happy

| RS_Florin_2000 a răspuns:

Poti sa faci bani pe jocu marketglory.
http://www.marketglory.com/strategygame/TORRESS29
Spor!