| Viorel228 a întrebat:

Hey!
Aseara tocmai am comandat un telefon de pe okazii.ro asa, si nu stiu imi tot fac griji ca el mi-ar putea da teapa si nu stiu ca parintii ma vor certa 100% el are calificative pozaitive si nu stiu din cate stiu eu daca nu sunt multumit de produs astia de la okazii imi trimit banii inapoi app telefonul costa 400 ron nu stiu oare s-ar putea ca omu sa fie detreaba?

Telefonu: http://www. okazii.ro/telefoane-Samsung/Samsung-galaxy-mini-2-nou-a1 21717150

Dau funditaa
PS: Va rog ajutati-ma nu vreau sa se intmple ceva nu stiu n-am mai luat tzepe pana acum :(

8 răspunsuri:
| adinaciosescu a răspuns:

Stai linistit, acest site este serios.Am comandat si eu de acolo si nu am avut probleme.Mai ales ca are calificative bune.

| Predator30 a răspuns:

Da corect iti da bani inapoi nu trebuie sa iti faci grije doar sa nu platesti inainte adica ii spui ca platesti la ramburs inainte de a ridica coletu.ii spui sa iti dea un numar de telefon sa il poti suna si sa vorbesti cu el, ai grija s-ar putea sa fie teapa da-mi siteu ca ala ce ai pus tu nu ii bun.

| Predator30 a răspuns (pentru Viorel228):

Nu ii nici o problema ii in regula din ce vad eu stai linistit ..cum zicea si costan uitate la ambalaj, la telefon, sa aiba toate piesele in regula si atunci il iei daca nu eu zic mai bine nu te risti.ii cam ok dar s-ar putea sa fie teapa ai grija cand ridici coletu sa il verifici succes

| costan a răspuns:

Sunt seriosi cei de la ocazii.ro,si daca ceva nu-ti convine la telefon il poti returna in termen de 30 zile dar atentie! sa fie in ambalajul original si fara defecte, zgarieturi s.a.m.d.

| mel24 a răspuns:

Eu am comandat de pe okazii.ro si produsele au fost in regula exact cum erau specificate in lista! eu cred ca totul va fi in regula! happy